Загрузка. Пожалуйста, подождите.

Про нас

LuxTeplo - історія створення брендового інтернет-магазина

 ТОВ «ТРІО ТРЕЙД»


«Тріо Трейд» понад 14 років займається продажем опалювального обладнання. За цей період було накопичено величезний досвід та знання всіх аспектів, що стосуються як опалювального обладнання, так і димарів.

На сьогоднішній день "Тріо Трейд" є офіційним представником провідного виробника димоходів, лідера галузі підприємства "Версія-Люкс".

Досвід 14 років роботи у сфері опалювального обладнання, в якому був період роботи з різними українськими підприємствами з виробництва димоходів, дозволив нам визначити, що єдине українське підприємство, у продукції якої ми впевнені, є підприємство «Версія-Люкс».

Ми працюємо з продукцією «Версії-Люкс» вже понад 10 років і за цей період ми бачимо лише постійне вдосконалення продукції, збільшення обсягу продукції, що випускається, і при цьому незмінною залишаються якість і підхід до покупця.

У 2020 році спільно з Версія-Люкс ми запустили офіційний інтернет-магазин підприємства luxteplo.com. Купуючи через інтернет-магазин luxteplo.com, ви гарантовано убезпечите себе від підробок, які дуже часто продають в інтернет-магазинах.

Підприємство «Тріо Трейд» спільно з «Версія-Люкс» має у своєму розпорядженні найбільший в Україні склад готової продукції, розташований у м. Київ. На складі завжди у наявності є димарі діаметром від 80 до 300 мм, товщиною 0.5мм, 0.8мм, 1.0мм. Термін постачання нескладських позицій становить 1-1,5 тижні. Також можливе виготовлення на замовлення індивідуальних виробів з нержавіючої та оцинкованої сталі за Вашими кресленнями.

ТОВ «ВЕРСІЯ-ЛЮКС»

Підприємство «Версії-Люкс» вже понад 20 років займається виробництвом димоходів із нержавіючої сталі та є провідним українським виробником.

Найсучасніше європейське обладнання дозволяє виробляти димарі діаметром від 80 до 1500 мм, завтовшки 0.5мм, 0.8мм, 1.0мм. Підприємства має міжнародний сертифікат якості ISO-9001:2015, сертифікат європейської якості CE, сертифікати відповідності пожежним та будівельним нормам.

При виробництві продукції використовується якісна нержавіюча сталь, наповнення виробів утеплених виробляється термостійким базальтовим волокном. На підприємстві встановлено унікальне обладнання, якого немає в жодного українського виробника це: комплекс з лазерного зварювання нержавіючої та оцинкованої труби, комплекс з автоматизованого забиття базальтового утеплювача, лазерне 3D різання, верстати для витяжки трійників, верстати лазерного розкрою металу і це лише частина обладнання. Більш детальну інформацію, включаючи відео огляд підприємства, можна подивитися на сайті виробника.

Політика конфіденційності