Дека димохідна нерж. Ø 160мм

Цена: 179 грн.
Артикул: 000002135 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Додаткові елементи Матеріал внутрішньої труби: 1
Дымоходы для твердотопливных котлов

Дека діаметром 160мм з нержавіючої сталі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначена для закриття утеплювача, використовується в комплекті з лійкою (не входить до комплекту). Вдягається знизу на утеплений елемент, внутрішня труба якого закрита лійкою. Має отвір під патрубок для зливу конденсату.

Двостінні димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначені для відведення продуктів згоряння від газових котлів, твердопаливних котлів, камінів, дров'яних печей. , печі для лазні або сауни. Двостінні системи використовуються для прокладання димового каналу як всередині опалювального приміщення, так і в неопалюваних приміщеннях або зовні будівлі.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Складається із внутрішньої та зовнішньої труби (кожуха). Внутрішня та зовнішня труба димоходів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляється з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Між внутрішньою і зовнішньою трубою знаходиться пресований мінеральний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє мінімізувати утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період. Плюсом у використанні елементів з нержавіючим кожухом є довговічність та естетичність зовнішнього вигляду димоходу.

Відгуки про Дека димохідна нерж. Ø 160мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5