Дров'яна піч кам'янка "Heat" 20 без виноса

Цена: 16875 грн.
Артикул: 000003515 Елемент димоходу:

ДРОВ'ЯНА ПІЧ-КАМ'ЯНКА «HEAT» БЕЗ ВИНОСУ

Печі «Heat» поєднують у собі всі останні досягнення в галузі банного мистецтва українського, російського та європейського виробництва. ТОВ «Версія-Люкс» застосовує у виробництві печей сучасні технології, тому Ви можете бути впевнені, що отримаєте продукт найвищої якості.

Великий об'єм кам'яниці дозволяє використовувати до 60 кг каменів (при середній тепловій потужності), що дозволяє отримувати велику кількість пари при використанні печей «Heat» у російській лазні та максимально зберігати тепло у фінській.

У цих печах передбачені спеціальні канали, при розігріванні топки направляють розпечене повітря через кам'янку, що значно прискорює нагрівання каменів та збільшує ККД печі.

Всупереч поширеній думці найрозпеченіше місце топки знаходиться не у верхній її частині, а на задній стінці, де зосереджений жар від вугілля. Саме тому у всіх печах Heat встановлена додаткова задня пластина-сопло, яка захищає задню стінку від перегріву, направляючи потік розпеченого повітря і диму вгору. Регулювання подачі повітря зольником дозволяє переводити піч у режим тривалого тління, що дозволяє економно використовувати дрова.

Відгуки про Дров'яна піч кам'янка "Heat" 20 без виноса

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5