Коліно димохідне 45° нерж. Ø120мм 1мм

Цена: 360 грн.
Артикул: 000000875 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Коліна Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для печей

Коліно димохідне 45° діаметром 120мм із нержавіючої сталі товщиною 1мм виробництві ТОВ «Версія-Люкс» складається з двох зварених між собою частин труби під кутом 45°, що дозволяє міняти напрям димаря на кут 45 °. Встановлюється як на вертикальних, так і на горизонтальних ділянках димоходу від твердопаливних казанів, камінів, дров'яних печей, печей для лазні або сауни. Димарі товщиною 0,8мм є бюджетнішим варіантом для твердопаливних теплогенераторів, в порівнянні з товщиною 1мм. Такі елементи критичніші до якості догляду за димохідною системою, а також правильності монтажу. При впливі температур вище робочих (у тому числі горіння сажі) протягом тривалого часу матеріал стоншується і піддається мікро деформації, що скорочує термін служби димоходу. При установці на вертикальній або похилій ділянках коліно не повинно нести на собі навантаження (вага димаря), а лише виконувати функції повороту напрямку димового каналу. Додатково рекомендується використовувати вузький хомут, для більшої міцності конструкції.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкоїжароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтуватилегко чиститивони надійні та довговічні.

тільки всередині опалювального приміщення, або як гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі або печі для лазні або сауни. Вони надійно захищають димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Коліно димохідне 45° нерж. Ø120мм 1мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5