Флюгер димохідний нерж. ø160мм

Цена: 1041 грн.
Артикул: 000003610 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Елементи закінчення Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для газовых котлов

Флюгер димохідний діаметром 160мм. з нержавіючої сталі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» використовується для захисту димоходу від задування вітру та попадання опадів. Елемент може експлуатуватися за температури вихідних газів не більше 250°С. Завдяки особливій конструкції, елементи флюгера, що рухаються, не піддаються впливу конденсату і сажі, що в рази збільшує термін служби виробу. Додатково рекомендується використовувати вузький хомут, для більшої міцності конструкції.

При установці на двостінний димар повинен монтуватися на конус димохідний (у комплект не входить).

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Відгуки про Флюгер димохідний нерж. ø160мм

  1. Рустам

    Т.к. дом находится в горах и здесь очень сильные ветра, менеджер посоветовал флюгер, что защищает от сильных порывов + увеличивает тягу. Хотя изначально хотел купить зонт. Исполнение флюгера понравилось, не клинит, покупкой доволен.


Залишити відгук

1 2 3 4 5