Коліно димохідне 0-90 ° нерж. Ø100мм

Цена: 270 грн.
Артикул: 000000853 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Коліна Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для газовых котлов

Коліно димохідне регульоване 0°-90° діаметром 100мм з нержавіючої сталі товщиною 0,5мм виробництва ТОВ «Версія-Люкс» складається з чотирьох поворотних елементів, що дозволяють встановити необхідний кут повороту від 0 ° до 90 °. Регульоване коліно 0-90° призначене для зміни напрямку димоходу і не повинно нести навантаження (вага димової труби). Додатково рекомендується використовувати вузький хомут, для більшої міцності конструкції.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Одностінні системи використовуються для прокладання димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або як гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі або печі для лазні чи сауни. Вони надійно захищають димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Коліно димохідне 0-90 ° нерж. Ø100мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5