Коліно димохідне 45° нерж/нерж ø150/220мм 1мм

Цена: 921 грн.
Артикул: 000001265 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Коліна Матеріал внутрішньої труби: 1 Матеріал зовнішньої труби: Нержавейка Тип димоходу: 2
Дымоходы для твердотопливных котлов

Коліно 45° димохідне діаметром 150мм із нержавіючої сталі товщиною 1мм у нержавіючому кожусі діаметром 220мм  виробництва ТОВ «Версія-Люкс» під кутом 45 °, що дозволяє змінювати напрям димаря на кут 45 °. Встановлюється як на вертикальних, так і горизонтальних ділянках димоходу газового котла. При установці на вертикальній або похилій ділянках коліно не повинно нести на собі навантаження(вага димаря), а лише виконувати функції повороту напрямку димового каналу. Додатково рекомендується використовувати обжимний хомут, для більшої міцності конструкції.

Двостінні димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначені для відведення продуктів згоряння від газових котлів, твердопаливних котлів, камінів, дров'яних печей. , печі для лазні або сауни. Двостінні системи використовуються для прокладання димового каналу як всередині опалювального приміщення, так і в неопалюваних приміщеннях або зовні будівлі.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Складається із внутрішньої та зовнішньої труби (кожуха). Внутрішня та зовнішня труба димоходів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляється з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Між внутрішньою і зовнішньою трубою знаходиться пресований мінеральний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє мінімізувати утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період. Плюсом у використанні елементів з нержавіючим кожухом є довговічність та естетичність зовнішнього вигляду димоходу.

Відгуки про Коліно димохідне 45° нерж/нерж ø150/220мм 1мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5