Коліно димохідне 90° нерж/оцинк ø160/220мм 1мм

Цена: 1675 грн.
Артикул: 000001198 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Коліна Матеріал внутрішньої труби: 1 Матеріал зовнішньої труби: Оцинковка Тип димоходу: 2
Дымоходы для твердотопливных котлов

Коліно 90° димохідне діаметром 160мм із нержавіючої сталі, товщиною 1мм з оцинкованим кожухом дмаметром 220мм під кутом 45 °, що дозволяє змінювати напрям димаря на кут 45 °. Встановлюється як на вертикальних, так і горизонтальних ділянках димоходу газового котла. При установці на вертикальній або похилій ділянках коліно не повинно нести на собі навантаження(вага димаря), а лише виконувати функції повороту напрямку димового каналу. Додатково рекомендується використовувати обжимний хомут, для більшої міцності конструкції.

Двостінні димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначені для відведення продуктів згоряння від газових котлів, твердопаливних котлів, камінів, дров'яних печей. , печі для лазні або сауни. Двостінні системи використовуються для прокладання димового каналу як всередині опалюваного приміщення, так і в неопалюваних приміщеннях або зовні будівлі.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Складається із внутрішньої та зовнішньої труби (кожуха). Внутрішня труба димоходів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляється із кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Зовнішня труба даного елемента виготовляється з оцинкованої сталі, яка має у три рази більшу товщину цинкового покриття, ніж звичайний оцинкований прокат. Між ними знаходиться пресований мінеральний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє мінімізувати утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період. Плюсом використання елементів з оцинкованим кожухом є невисока вартість димоходу, а мінусом менший термін експлуатації у разі пошкодження цинкового покриття.

Відгуки про Коліно димохідне 90° нерж/оцинк ø160/220мм 1мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5