Коліно димохідне 90° нерж. Ø200мм

Цена: 502 грн.
Артикул: 000000936 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Коліна Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для газовых котлов

Коліно димохідне 90° нерж. Ø200мм з нержавіючої сталі, товщиною 0,5мм виробництва ТОВ «Версія-Люкс» складається з двох зварених між собою частин труби під кутом 45°, що дозволяє змінювати напрям димаря на кут 45 °. Встановлюється як на вертикальних, так і горизонтальних ділянках димоходу газового котла. При встановленні на вертикальній або похилій ділянках коліно не повинно нести на собі навантаження (вага димаря), а лише виконувати функції повороту напрямку димового каналу. Додатково рекомендується використовувати вузький хомут, для більшої міцності конструкції.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Одностінні системи використовуються для прокладання димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або як гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі печі для лазні чи сауни. Вони надійно захищають димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Коліно димохідне 90° нерж. Ø200мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5