Закінчення димохідне нерж. Ø120мм.

Цена: 431 грн.
Артикул: 000002243 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Додаткові елементи Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для газовых котлов

Закінчення димохідне діаметром 120мм. з нержавіючої сталі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» використовується при гільзуванні існуючого цегляного димоходу. Закінчення використовується як крайній елемент при виході димаря з шахти, захищаючи її від потрапляння опадів. У разі переходу на трубу, що утеплює, після виходу з шахти необхідно замість закінчення використовувати платформу перехідну. Вона виконує ту ж функцію, але й додатково служить майданчиком для утеплених елементів, які монтуватимуться вище.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Одностінні системи використовуються для прокладання димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або як гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі або печі для лазні або сауни. Вони надійно захищають димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Закінчення димохідне нерж. Ø120мм.

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5