Регулятор тяги димохідний нерж. ø250мм 08мм

Цена: 1690 грн.
Артикул: 000001871 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Регулятори тяги Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для твердотопливных котлов

Регулятор димохідної тяги діаметром 250мм з нержавіючої сталі 0,8мм виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначений для регулювання сили тяги в димоході газових котлів. В основному виконанні регулятор тяги виготовляється із ручкою. Виконання 1 виготовляється з прутком, що обертається навколо осі прута. Виконанні 2 виготовляється з прутком, який рухається в поздовжньому напрямку вздовж осі дроту. Додатково рекомендується використовувати вузький хомут, для більшої міцності конструкції.

кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

тільки всередині опалювального приміщення, або як гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі або печі для лазні або сауни. Вони надійно захищають димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Регулятор тяги димохідний нерж. ø250мм 08мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5