Трійник димохідний 45° нерж/оцик ø100/160мм

Цена: 1038 грн.
Артикул: 000001525 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Трійники Матеріал внутрішньої труби: 1 Матеріал зовнішньої труби: Оцинковка Тип димоходу: 2
Дымоходы для газовых котлов

Трійник димохідний 45° діаметром 100мм з нержавіючої сталі товщиною 0,5мм у оцинкованому кожусі діаметром 160мм  виробництва ТОВ «Версія-Люкс» застосовується для газових котлів. Використовується для з'єднання горизонтальної ділянки з вертикальним під кутом 45°. Додатково рекомендується використовувати обжимний хомут, для більшої міцності конструкції..

Двостінні димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначені для відведення продуктів згоряння від газових котлів, твердопаливних котлів, камінів, дров'яних печей. , печі для лазні або сауни. Двостінні системи використовуються для прокладання димового каналу як всередині опалювального приміщення, так і в неопалюваних приміщеннях або зовні будівлі.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Складається із внутрішньої та зовнішньої труби (кожуха). Внутрішня та зовнішня труба димоходів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляється з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Між внутрішньою і зовнішньою трубою знаходиться пресований мінеральний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє мінімізувати утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період. Плюсом у використанні елементів з нержавіючим кожухом є довговічність та естетичність зовнішнього вигляду димоходу.

Відгуки про Трійник димохідний 45° нерж/оцик ø100/160мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5