Труба димохідна 03м нерж. ø150мм 08мм

Цена: 251 грн.
Артикул: 000000217 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Труби Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для твердотопливных котлов

Труба димохідна довжиною 0,3м, діаметром 150мм з нержавіючої сталі товщиною 0,8мм виробництва ТОВ «Версія-Люкс» – базовий елемент димоходу від газового котла, використовується для монтажу як вертикального так і горизонтального ділянки. Застосовується для прокладки димохідного каналу всередині приміщення, гільзування цегляного димоходу, а також для підключення до димоходу з термоізоляцією. Додатково рекомендується використовувати хомут вузький, для більшої міцності конструкції.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі і займають мінімум площі. Димоходи виробництва ТОВ «Версія-Люкс»виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові котли, твердопаливні котли, печі для лазні або Сауни, Каміни, дров'яні печі. Димоходи з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні і довговічні .

Одностінні системи використовуються для прокладки димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі або печі для лазні або сауни. Вони надійно захищають існуючий димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Труба димохідна 03м нерж. ø150мм 08мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5