Труба димохідна 1м нерж/нерж ø300/360 08мм

Цена: 3640 грн.
Артикул: 000000322 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Труби Матеріал внутрішньої труби: 1 Матеріал зовнішньої труби: Нержавейка Тип димоходу: 2
Дымоходы для твердотопливных котлов

Труба димохідна довжиною 1м, діаметром 300мм з нержавіючої сталі товщиною 0,8мм у нержавіючому кожусі діаметром 360мм виробництваТОВ «Версія-Люкс»< /span> < span> – базовий елемент димоходу від твердопаливних котлів, камінів, дров'яних печей, печей для лазні або сауни, використовується для монтажу як вертикального так і горизонтального ділянки. Димоходи товщиною 0,8 мм є більш бюджетним варіантом для твердопаливних теплогенераторів, в порівнянні з товщиною 1мм.такі димоходи більш критичні до якості догляду за димохідної системою, а також правильності монтажу. При впливі температур вище робочих (в тому числі Gorenje сажі) протягом тривалого часу матеріал стоншується і піддається мікро деформації, що скорочує термін служби димоходу. Застосовується для прокладки димохідного каналу всередині приміщення, гільзування цегляного димоходу, а також для підключення до димоходу з термоізоляцією. < /span> < span > додатково рекомендується використовувати хомут обтискний, для більшої міцності конструкції.

двостінні димоходи виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначені для відводу продуктів згоряння від газових котлів, твердопаливних котлів, камінів, дров'яних печей, печей для лазні або сауни. Двостінні системи використовуються для прокладки димового каналу як всередині опалювального приміщення, так і в неопалюваних приміщеннях або зовні будівлі.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі і займають мінімум площі. Складається з внутрішньої і зовнішньої труби (кожуха). Внутрішня і зовнішня труба димоходів виробництва ТОВ "Версія-Люкс" виготовляється зкислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі . Між внутрішньою і зовнішньою трубою знаходиться пресований мінеральний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє звести до мінімуму утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димоходи максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниження тяги в зимовий період. Плюсом у використанні елементів з нержавіючим кожухом є довговічність і естетичність зовнішнього вигляду димоходу.

"

Відгуки про Труба димохідна 1м нерж/нерж ø300/360 08мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5