Окапник димохідний нерж. Ø 180мм

Цена: 196 грн.
Артикул: 000002108 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Додаткові елементи Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для твердотопливных котлов

Окапник димохідний діаметром 180мм з нержавіючої сталі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» встановлюється на трубу димоходу вище кризи за винятком попадання атмосферних опадів у зазор між кризою та димохідною трубою. Окапник може використовуватися замість розети для декорування місць проходу димоходу через перекриття або стіну.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Відгуки про Окапник димохідний нерж. Ø 180мм

  1. Клиент

    Волшебная вещь. Не парился на счет финишной обработки отверстия, просто закрыл окапником и все. Решает все проблемы. Советую!!!


Залишити відгук

1 2 3 4 5