Перехід димохідний нерж. ø180мм 1мм

0 Цена: 0
Артикул: 100000024 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Додаткові елементи Матеріал внутрішньої труби: 1 Матеріал зовнішньої труби: Нержавейка Тип димоходу: 2
Дымоходы для твердотопливных котлов

Перехід димохідний діаметром 180мм з нержавіючої сталі товщиною 1мм виробництва ТОВ «Версія-Люкс» це сполучний елемент, у якого вхідний та вихідний патрубки має різні діаметри. Також одна або обидві сторони переходу можуть бути прямокутного або овального перерізу, також може бути встановлений фланець завтовшки до 3мм. Застосовується для підключення газових казанів. З'єднується з іншими елементами в розтруб або фланцевим з'єднанням.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Одностінні системи використовуються для прокладання димового каналу тільки всередині приміщення, що опалюється, або як < strong>гільзовка в існуючий цегельний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі або печі для лазні або сауни. Вони надійно захищають існуючий димар від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

Відгуки про Перехід димохідний нерж. ø180мм 1мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5