Платформа димохідна розвантажувальна нерж. Ø 130/200мм

Цена: 1060 грн.
Артикул: 000002547 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Додаткові елементи Матеріал внутрішньої труби: 1 Матеріал зовнішньої труби: Нержавейка Тип димоходу: 2
Дымоходы для каминов

Платформа димохідна розвантажувальна діаметром 130мм із кожухом з нержавіючої сталі діаметром 200мм, виробництва ТОВ «Версія-Люкс» служить як проміжна опора вертикальної частини димової труби для перерозподілу маси димоходу на кронштейн. Повинна встановлюватися кожні 5 метрів для розподілу навантаження вертикальної частини димоходу.

Двостінні димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» призначені для відведення продуктів згоряння від газових котлів, твердопаливних котлів, камінів , дров'яні печі, печі для лазні або сауни. Двостінні системи використовуються для прокладання димового каналу як всередині опалювального приміщення, так і в неопалюваних приміщеннях або  зовні будівлі.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Складається із внутрішньої та зовнішньої труби (кожуха). Внутрішня та зовнішня труба димоходів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляється з кислотостійкоїжароміцної нержавіючої сталі. Між внутрішньою і зовнішньою трубою знаходиться пресований мінеральний ізоляційний матеріал на основі базальтових порід товщиною 30-35 мм, що володіє низькою теплопровідністю. Це дозволяє мінімізувати утворення агресивного конденсату. Також за рахунок ізоляції двостінні димарі максимально зберігають температуру димових газів, запобігаючи зниженню тяги в зимовий період. Плюсом у використанні елементів з нержавіючим кожухом є довговічність і естетичність зовнішнього виглядудимоходу.

Відгуки про Платформа димохідна розвантажувальна нерж. Ø 130/200мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5