Регулятор тяги димохідний ø180мм 2мм

Цена: 1153 грн.
Артикул: 000010026 Виробник: Версия Люкс Елемент димоходу: Коліна Тип димоходу: 1
Дымоходы для каминов

Регулятор тяги діаметром180мм. виготовлений із «чорної сталі» товщиною 2мм виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виконує функцію регулювання швидкості димових газів за рахунок зменшення перерізу труби.

Підприємство ТОВ «Версія-Люкс» виробляє високоякісні димарі з вуглецевої сталі товщиною 2мм. При виробництві елементів зварні шви виконуються методом лазерного зварювання, що забезпечує найкращу надійність, технологічність, естетикуі герметичність. Елементи фарбуються високотемпературною фарбою німецького виробництва. Після фарбування вся продукція проходить термообробку в печах при температурі 200°С, що повністю видаляє всі летючі компоненти в фарби і вона відразу готова до встановлення на камін, піч або котел. Димарі для камінів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» мають універсальний чорний напівматовий колір, завдяки чому чудово поєднуються з будь-яким опалювальним приладом. Важливою перевагою димоходів для камінів перед нержавіючим є те, що він не змінює свій колір у процесі експлуатації.

Але важливо враховувати, що призначення димоходів з «чорної сталі» - проміжне підключення котла, печі або каміна до основної димохідної системи ( утепленої нержавіючої системи або гільзованої цегляної кладки). Це обумовлено тим, що елементи для камінів можна використовувати тільки на ділянках де немає конденсату. Всі елементи із вуглецевої сталі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» з'єднуються з нержавіючими елементами без використання переходів.

Відгуки про Регулятор тяги димохідний ø180мм 2мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5