Розета димохідна ø150мм 2мм

Цена: 165 грн.
Артикул: 000010030 Виробник: Версия Люкс Елемент димоходу: Додаткові елементи Тип димоходу: 1
Дымоходы для каминов

Розетта димохідна діаметром ø150мм овальна з «чорної сталі» виробництва ТОВ «Версія-Люкс» – декоративний елемент, який використовується для закриття отвору в стіні.

Підприємство ТОВ «Версія-Люкс» виготовляє високоякісні димарі з вуглецевої сталі завтовшки 2мм. При виробництві елементів зварні шви виконуються методом лазерного зварювання, що забезпечує найкращу надійність, технологічність, естетикуі герметичність. Елементи фарбуються високотемпературною фарбою німецького виробництва. Після фарбування вся продукція проходить термообробку в печах при температурі 200°С, що повністю видаляє всі летючі компоненти в фарби і вона відразу готова до встановлення на камін, піч або котел. Димарі для камінів виробництва ТОВ «Версія-Люкс» мають універсальний чорний напівматовий колір, завдяки чому чудово поєднуються з будь-яким опалювальним приладом. Важливою перевагою димоходів для камінів перед нержавіючим є те, що він не змінює свій колір у процесі експлуатації.

Але важливо враховувати, що призначення димоходів з «чорної сталі» - проміжне підключення котла, печі або каміна до основної димохідної системи ( утепленої нержавіючої системи або гільзованої цегляної кладки). Це обумовлено тим, що елементи для камінів можна використовувати тільки на ділянках де немає конденсату. Всі елементи із вуглецевої сталі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» з'єднуються з нержавіючими елементами без використання переходів.

"

Відгуки про Розета димохідна ø150мм 2мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5