Трійник димохідний 90° нерж. ø200мм 1мм

Цена: 1385 грн.
Артикул: 000001414 Виробник: Версия-Люкс Елемент димоходу: Трійники Матеріал внутрішньої труби: 1 Тип димоходу: 1
Дымоходы для печей

Трійник димохідний діаметром 200мм з нержавіючої сталі товщиною 1ммвиробництва ТОВ «Версія-Люкс» застосовується для газових котлів. Використовується для з'єднання горизонтальної ділянки з вертикальним під кутом 87°. Додатково рекомендується використовувати вузький хомут, для більшої міцності конструкції.

Димохідні системи з нержавіючої сталі універсальні і можуть працювати з будь-яким опалювальним обладнанням. Також вони зручні при монтажі та займають мінімум площі. Димарі виробництва ТОВ «Версія-Люкс» виготовляються з кислотостійкої, жароміцної нержавіючої сталі. Спектр застосування: газові казани, твердопаливні казани, печі для лазні або сауни, каміни, дров'яні печі. Димарі з нержавіючої сталі легко монтувати, легко чистити, вони надійні та довговічні.

Одностінні системи використовуються для прокладання димового каналу тільки всередині опалювального приміщення, або як гільзовка в існуючий цегляний димар від газового котла, твердопаливного котла, каміна, дров'яної печі печі для лазні чи сауни. Вони надійно захищають димохід від впливу агресивного конденсату, що утворюється в процесі роботи сучасних опалювальних приладів.

"

Відгуки про Трійник димохідний 90° нерж. ø200мм 1мм

    Залишити відгук

    1 2 3 4 5